Прес-релізи

Церква бере участь у боротьбі з COVID-19 в Україні

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні у партнерстві з гуманітарним агентством "АДРА Україна" та Церквою Адвентистів Сьомого Дня в Україні бере участь у проекті з протидії COVID-19 в Україні.

...

Розпочато будівництво центру Київського колу

В Києві розпочалися підготовчі роботи до будівництва культової споруди Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів — центру колу (молитовного будинку з недільною школою, відповідно до державної термінології). Ця будівля слугуватиме 3500 членам київської громади Церкви та складатиметься з приміщень для проведення богослужінь та...

Святі останніх днів беруть участь у наданні допомоги для боротьби з пандемією COVID-19 по всьому світу

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів оголосило про започаткування постійної всесвітньої програми з подолання пандемії COVID-19. Серед багатьох проєктів, які виконуються вже зараз, є проєкти з виготовлення медичних масок та іншого захисного спорядження, які дуже потрібні медичним працівникам “на передовій”....

Пророк закликає до посту у Страсну п’ятницю заради подолання COVID-19

Президент Нельсон закликав кожного по всьому світу знову поститися і молитися заради допомоги для подолання COVID-19. (Попередній піст щодо допомоги для подолання COVID-19 був 29 березня 2020 р.). Цей всесвітній піст відбуватиметься у Страсну п’ятницю, 10 квітня 2020 р....

Президент Нельсон оголосив про плани будівництва восьми нових храмів

На завершення 190-ї щорічної Генеральної конференції Рассел М. Нельсон, Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оголосив про плани будівництва восьми нових храмів:

Пророк представляє нове проголошення світу: “Відновлення повноти євангелії Ісуса Христа”

Під час недільної ранкової сесії 190-ї щорічної генеральної конференції Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів Президент Рассел М. Нельсон представив проголошення на честь 200-ї річниці Першого видіння Джозефа Сміта.

Під час недільної ранкової сесії відбудеться всесвітнє урочисте зібрання з виголошуванням осанни

Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів Рассел М. Нельсон оголосив 4 квітня 2020 року, в суботу, що в ході недільної ранкової сесії Генеральної конференції (5 квітня 2020 року о 19:00 за київським часом) відбудуться всесвітні урочисті збори, на яких він очолить святих у виголошуванні осанни.

Перше Президентство оголосило про тимчасове закриття всіх храмів     

Перше Президентство та Кворум Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів повідомили про рішення тимчасово закрити всі храми по всьому світу.

Вплив пандемії COVID-19 на місіонерське служіння

Проповідування євангелії Ісуса Христа залишається священним пріоритетом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів навіть за теперішніх обставин, пов’язаних із пандемією COVID-19. Ми продовжуємо відстежувати поширення цієї хвороби і вплив цього на місіонерів по всьому світу. Ми дуже серйозно ставимося до здоров’я і безпеки наших...

Президент Нельсон ділиться посланням надії під час спалаху COVID-19

Оскільки занепокоєння з приводу COVID-19 триває, а усі зібрання членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів тимчасово скасовано по всьому світу, президент Церкви Рассел М. Нельсон звернувся з посланням надії.