Прес-релізи

Під час недільної ранкової сесії відбудеться всесвітнє урочисте зібрання з виголошуванням осанни

Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів Рассел М. Нельсон оголосив 4 квітня 2020 року, в суботу, що в ході недільної ранкової сесії Генеральної конференції (5 квітня 2020 року о 19:00 за київським часом) відбудуться всесвітні урочисті збори, на яких він очолить святих у виголошуванні осанни.

Перше Президентство оголосило про тимчасове закриття всіх храмів     

Перше Президентство та Кворум Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів повідомили про рішення тимчасово закрити всі храми по всьому світу.

Вплив пандемії COVID-19 на місіонерське служіння

Проповідування євангелії Ісуса Христа залишається священним пріоритетом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів навіть за теперішніх обставин, пов’язаних із пандемією COVID-19. Ми продовжуємо відстежувати поширення цієї хвороби і вплив цього на місіонерів по всьому світу. Ми дуже серйозно ставимося до здоров’я і безпеки наших...

Президент Нельсон ділиться посланням надії під час спалаху COVID-19

Оскільки занепокоєння з приводу COVID-19 триває, а усі зібрання членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів тимчасово скасовано по всьому світу, президент Церкви Рассел М. Нельсон звернувся з посланням надії.

Тимчасові зміни в діяльності храмів у всьому світі

Перше президентство та Кворум Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів надіслали лист адресований усім членам Церкви, повідомляючи про тимчасові зміни в діяльності всіх храмів.

Усі зібрання членів Церкви тимчасово скасовуються по всьому світу

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією, пов’язаною з COVID-19, по всьому світу. Ми врахували поради місцевих церковних провідників, урядовців та фахівців у галузі медицини. Зараз ми даємо такі оновлені настанови

COVID-19 і його вплив на святих останніх днів по всьому світу 

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів продовжує уважно спостерігати за розвитком ситуації з COVID-19 (коронавірус), надає допомогу в постраждалих країнах, допомагає місіонерам та членам Церкви.

Ознайомлення з новим Загальним довідником для провідників і членів Церкви

Новий довідник для провідників і членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів доступний англійською мовою он-лайн та в додатку “Євангельська бібліотека”. Дев’ять з 38 розділів були повністю переписані.

Новий довідник для провідників та членів Церкви буде опубліковано у лютому

Новий довідник для провідників та членів Церкви було представлено головуючим чинам Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у четвер, 30 січня.

Церква відправляє медичне спорядження для допомоги Китаю у боротьбі з коронавірусом

Чартерний літак доставить першу частину вантажу з центрального єпископського сховища Церкви в Солт-Лейк-Сіті. Другу частину вантажу буде відправлено з церковного сховища в Антланті.